Home / Välkommen till Kungsholmen Boka här

 

Naprapaterna Kungsholmen är vår mottagning på Kungsholmen som grundades 1994 och ligger på Kungsholmsgatan 32, Stockholm. Du hittar oss i hörnet av Kungsholmsgatan/Norra Agnegatan där du möts av en vacker, svart dörr. Ring på klockan så öppnar vi inifrån. Hos oss på Naprapaterna Kungsholmen är alla naprapater legitimerade av Socialstyrelsen, alla arbetar under hälso och sjukvårdslagen och alla är anslutna till Naprapatförbundet. Vi hjälper dig med både akuta besvär som ryggskott, ischias, nackspärr samt långdragna besvär som ex tennisarmbåge, löparknä, hälsporre osv och ger dig många bra naprapat tips om träning och ergonomi. Om vi på Kungsholmen inte har några tider, finns vi även på vår mottagning Naprapaterna Vasastan och på vår mottagning Naprapaterna Ekerö.

Varmt Välkommen till oss på Kungsholmen i Stockholm,
Annika, Lisa, Sofia, Sofie och Fanny

Boka tid online Kungsholmen >>
Telefonbokning: 08-650 74 30
Adress:
Naprapaterna Kungsholmen
Kungsholmsgatan 32
112 27 Stockholm
Bussar: 56, 91, 196, 197, 198
T-bana: Rådhuset
E-post: info@naprapaternakungsholmen.se
Öppettider: Mån – Tors 7:00 – 19:00
Fredagar: 8:00 – 16:00Pris: 650 krBetala gärna med kort.image
b


Vi finns även i Vasastan och på Ekerö.
Boka tid online Vasastan >>
Boka tid online Ekerö >>

 

 

 Annika Annika Hertzsch
annika@naprapaterna.nu
 Lisa Lisa Thurfors
lisat@naprapaterna.nu
 Sofia Sofia Rönn
sofia@naprapaterna.nu
 Sofie Sofie Tindberg
sofie@naprapaterna.nu
 Filippa Filippa Wenzlaff
filippa@naprapaterna.nu

Fanny Skagerling
fanny@naprapaterna.nu